Намирате се в: Силистра / Новини / Силистра

Юношите старша възраст на Шумен 2007 с тежка загуба в Русе

Юношите старша възраст на Шумен 2007 с тежка загуба в РусеЮношите старша възраст на Шумен 2007 загубиха като гост на Дунав с 0:5 в среща от 14-ия кръг на първенството в зона Варна. На полувремето резултатът беше 1:0 в полза на русенци, като попадението бе реализирано в 10-ата минута. В началото на втората част тимът на Шумен 2007 започна добре, но нов гол във вратата им прекърши желанието за игра. Гостите уцелиха греда след силен шут на Борис Владимиров. Последваха нови три попадения, с които младите футболисти от Русе закономерно спечелиха двубоя.
В Нови пазар юношите старша възраст на Ботев победиха гостите от Черноморец с 4:1. Тимът от Балчик поведе още през първото полувреме след много добра контраатака. През втората част надмощието на домакините беше материализирано от Диян Стойчев, който изравни резултата. Последваха два гола на Калоян Петров, а последното попадение бе дело на Сертан Тамеров. Въпреки победата, тимът на Ботев запази предпоследното осмо място в класирането, докато Шумен 2007 е на седмата позиция. Двата тима ще играят един срещу друг в следващия кръг от шампионата. мачът на стадион "Панайот Волов" в Шумен е на 13 април (сряда) от 16 ч.