Намирате се в: Силистра / Новини / Силистра

Пореден успех за "Дунав" във "В" група

Пореден успех за

Футболистите на "Дунав" постигнаха поредна победа в първенството на Североизточната "В" група. В среща от 21-я кръг на шампионата русенци надиграха като гост „Доростол” Силистра с 4:0. Първите три попадения в срещата паднаха още до 30-та минута. Те бяха реализирани от Георги Чакъров в 20-та, Николай Колев в 25-та и Мирослав Будинов в 29-та минута. Крайния резултат оформи Николай Парнаров в 75-та минута. В друг двубой от кръга днес „Калиакра” надигра у дома „Бенковски” Бяла с 3:1. Утре от 16 ч. са останалите двубои: "Ботев" (Нови пазар) - "Кубрат", "Черноморец" (Балчик) - "Светкавица" (Търговище), "Белица" – "Суворово", "Две могили" - "Септември" (Тервел), "Шумен 1929" - "Тича" (Долни чифлик) и "Провадия" - "Черноморец" (Бяла).