Намирате се в: Силистра / Новини / Силистра

„Ботев“ (Нови пазар) загуби от „Хитрино“

„Ботев“(Нови пазар) загуби у дома мача срещу „Хитрино“ за купата на аматьорите. Срещата се игра на градския стадион в Нови пазар. Гостите от Хитрино диктуваха играта още от началото на мача и в края на първата част водеха с 0:4 с голове на Мартин Венков в 35 мин., Христо Александров в 40 мин., Ивелин Василев в 43 мин. и 45 мин. През втората част гостите от Хитрино вкараха нови 4 гола. В 65 и 75 мин. Берил Хюсеин увеличи резултата на 0:6. В 80 мин. Мартин Венков вкара за 0:7, а крайното 0:8 оформи Ивелин Василев в 86 мин. с плътен удар от рамките на наказателното поле.

На 9 септември от 17,00 часа на градския стадион „Панайот Волов“ е срещата на „Волов“ (Шумен) и „Хитрино“ за определяне на първенеца на Шуменска област. Победителят от мача ще продължи в следващи срещи за купата на аматьорите с първенците на областите Варна, Добрич, Силистра, Русе, Разград и Търговище.