Юнайтед изхвърча от ФА Къп

Манчестър. Манчестър Юнайтед изхвърча от ФА Къп. "Червените дяволи" допуснаха домакинска загуба с 1:2 от Суонси и така отпаднаха от надпреварата още в третия кръг.

Гостите откриха резултата още в 12-ата минута, когато Уейн Рътлидж се възползва от слаба игра в отбраната на Юнайтед и прехвърли Аднрес Линдегард за 1:0.

Хавиер Ернандес изравни четири минути по-късно.

В 80-ата минута Фабио бе изгонен с директен червен картон за опасно влизане в краката на Канас. Бразилският бек се бе появил в игра в 76-ата минута на мястото на получилия контузия Рио Фърдинанд.

"Червените дяволи" бяха шокирани от Вилфред Бони, който в последната минута на редовното време реализира победното попадение за гостите.

По-рано през деня пък Челси и Ливърпул се класираха за четвъртия кръг в надпреварата с успехи съответно над Дарби Каунти и Олдъм.