Първи успех за Радуканов начело на Славия

София. Славия победи с 2:0 Черно море на стадиона в столичния квартал "Овча Купел" в мача от 15-ия кръг на А група. Това пък бе и първи успех на Милен Радуканов начело на "белите". Така домакините прекъснаха серията си от четири поредни загуби елита.

Първият гол падна в 35-ата минута и бе дело на Павле Попара. В 62-ата минута пък селекцията на Георги Иванов - Гонзо остана с човек по-малко. Росен Колев удари Курдов в лицето и получи втори жълт, респективно червен картон. Славия се възползва и вкара втори гол в 83-ата минута чрез Курдов за крайното 2:0.

В таблицата, Славия е на 10-о място с актив от 14 точки. Черно море пък е 6-и с 23 точки.

В друг, Любимец и Нефтохимик завършиха 1:1.