Ботев се завърна с победа във Враца

Футболният Ботев (Враца) постигна труден успех с 1:0 над Дунав (Русе) и зарадва публиката на ст. "Христо Ботев". Победният гол вкара Валери Домовчийски. Това бе първия мач за това първенство в който Ботев играе вкъщи, след като досега домакинстваше на ст. "Огоста" в Монтана. След по-добра игра преди почивката домакините стигнаха до гола в 49-ата минута. Валери Домовчийски се възползва от груба грешка в защитата на гостите и вкара за крайното 1:0.
С този успех Ботев вече е на 9-о място с актив от 18 точки. "Драконите" от Русе пък са 11-и с четири по-малко. В следващия кръг футболистите на Сашо Ангелов гостуват на Левски, а Дунав е домакин на ЦСКА-София.