Късен гол спаси Манчестър Юнайтед от нов конфуз

Гол на Маркъс Рашфорд в добавеното време на мача спаси Манчестър Юнайтед от поредно разочарование през този сезон. Тимът на Жозе Моуриньо успя да спечели драматично гостуването си на Борнемут с 2:1, постигайки пълен обрат в мач от 11-ия кръг на Премиършип.

След труден старт на мача, включващ ранен гол на Калъм Уилсън, облечените в нетрадиционните си розови фланелки "дяволи" изравниха чрез Антони Марсиал през първата част . След оспорвано второ полувреме във втората минута на добавеното време дойде победният гол на Рашфорд.

Още от първия съдийски сигнал домакините заиграха по-добре от съперника като в 4-ата минута Райън Фрейзър получи отличен шанс да открие резултата. С лекота той преодоля бранителите на съперника и излезе фронтално срещу Давид де Хеа, който обаче блестящо спаси удара му. Малко след това удар на Джуниор Станислас бе блокиран от бранителите на Юнайтед.