Драматично равенство между "Пирин" и "Берое"

Драматично равенство между

"Пирин" и "Берое" завършиха 1:1 в Благоевград в мач от 30-ия кръг на А група. Домакините успяха да изравнят две минути преди края на срещата чрез Юлия Попев.

Гостите поведоха чрез Елиап в 48-ата минута. В 78-ата минута старозагорци останаха с човек по-малко, след като Неманя Милисавлиевич си изкара червен картон. Домакините могат да съжаляват за резултата, тъй като в 22-ата минута останаха сериозни съмнения, че те не са получили дузпа. Вратарят на "Берое" се хвърли в краката на Мартин Тошев, но реферът Ангел Баялцалиев не отсъди 11-метров наказателен удар.

Във временното класиране "Пирин" е на 8-о място с 22 точки, а "Берое" е 3-и с 43 точки.