Берое на 1/8-финалите за Купата на България

Стара Загора. Берое" разгроми с 5:2 "Видима-Раковски" в мачът реванш от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Мачът се игра на ст. "Трейс Арена" в старозагорския кв. „Кольо Ганчев" поради съгласие на двата клуба и ангажираност на стадионите им за мачове на младежките национали до 19 и 21 г. на стадионите в Севлиево и Стара Загора.

За домакините на два пъти се разписаха Георги Динков, единия от дузпа, и Елио Мартинс, а един гол добави Георги Андонов. С две късни попадения минути минути преди края, на Христо Кирев и Стефан Крачунов, "Видима" направи загубата по-почетна.

Шестима юноши на "Берое" направиха своя дебют при батковците от мъжкия отбор. Четирима от тях бяха титуляри.

Така актуалният носител на трофея се класила за осминафиналите на турнира.