Роналдо вкара 2 на Юве, автогол спаси Юнайтед

Мадрид. Отборът на Реал (Мадрид) надви като домакин Ювентус с 2:1 в мач от груповата фаза на турнира Шампионска лига. Срещата се игра на стадион „Сантяго Бернабеу" в Мадрид.

С гол на Кристиано Роналдо в 4-ата минута Реал (Мадрид) поведе. Роналдо завърши бърза контраатака на Реал.

Последваха няколко пропуска за тима на Ювентус, като в 22-ата минута Фернандо Йоренте изравни. Икер Касияс спаси първият му удар, но при добавката на Йоренте бе безпомощен.

В 28-ата минута с втория си гол в мача Кристиано Роналдо направи резултата 2:1 за Реал. Португалецът реализира дузпа, като оформи крайния резултат.

Манчестър. Отборът на Манчестър (Юнайтед) победи като домакин Реал (Сосиедад) с минималното 1:0 в мач от група „А" на турнира Шампионска лига.

Домакините стигнаха до 3-те точки след автогол на Иниго Мартинес още във 2-ата минута на двубоя. През първото полувреме на мача футболистите на Реал Сосиедад на два пъти удариха гредите.