ЦСКА с 14-а поредна победа във "В" група

ЦСКА с 14-а поредна победа във

Отборът на ЦСКА успя да запише своята 14-а поредна победа в Югозападната "В" група след като се наложи с 2:0 като гост на предпоследния тим на "Балкан" (Варвара). Резервата Костадин Хазуров вкара първото попадение в 52-ата минута, а Самир Аясс оформи крайния резултат в 87-ата, а двата гола дойдоха след страхотни подавания на Момчил Цветанов.

Срещата, която започна с минута мълчание в памет на жертвите след атентатите в Париж, можеше да завърши и с далеч по-сериозен резултат в полза на гостите, но футболистите на Христо Янев нацелиха на три пъти гредите до 20-ата минута, а две попадения на Хазуров през втората част не бяха зачетени поради засади.