Извънредни новини

ЦСКА излъга с 1:0 Локо в Пловдив

ЦСКА  излъга с 1:0 Локо в Пловдив

ЦСКА-София надви с 1:0, като гост Локомотив (Пд) в дербито на 14-ия кръг на Първа лига. Победното попадение за "червените" вкара от пряк сводобен удар  Кирил Десподов в 57-ата минута. До гола гостите имаха още няколко добри положения за откриване на резултата. След гола на гостите домакините поеха инициативата и се настаниха трайно в полето на ЦСКА. Най-чистото положение за изравняване на резултата бе в 90-ата минута, когато Везалов от чиста позиция не успя да вкара с глава. В класирането след този мач ЦСКА - София излезе на второ място с 32 т, колкото има и лидерът Лудогорец, но с мач по-малко. Трети също с мач по-малко е Левски с 31 т.