Извънредни новини

"Тотнъм" измете "Юнайтед" за 6 минути

"Тотнъм" победи "Манчестър Юнайтед" с 3:0 на "Уайт Харт Лейн" в двубой от 33-ия кръг на Висшата лига. На "Уайт Харт Лейн" домакините нанесоха своя удар през второто полувреме като оформиха класическия резултат в рамките само на 6 минути.

Така "шпорите" се доближиха на 7 точки от лидера "Лестър", който по-рано победи "Съндърланд" като гост. "Червените дяволи" пък пък останаха на 4 точки зад "Манчестър Сити" и 4-ото място, което дава право на участие в Шампионската лига през следващия сезон.

В Лондон днес Деле Али откри резултата в 70-ата минута, а Тоби Алдервейрелд удвои четири минути след това. В 76-ата Ерик Ламела направи 3:0. "Юнайтед" започна по-активно двубоя, но в средата на първото полувреме сдаде инициативата. Тази тенденция продължи и след почивката, за да може в крайна сметка "шпорите" да вземат своето от двубоя.

В друг двубой игран малко по-рано днес "Ливърпул" се разправи със "Стоук Сити" с 4:1 на "Анфийлд".