Извънредни новини

Дузпи решиха мача за Купата между "Локо" ГО и "Монтана"

Дузпи решиха мача за Купата между

"Монтана" се класира за 1/2-финалите в турнира за Купата на България, след като отстрани трудно "Локомотив" Горна Оряховица. Двата тима завършиха 1:1 в редовното време, което прати мача в продължения. Попадения не паднаха в тях, а при дузпите гостите се оказаха по-съобразителни и продължиха напред с общ резултат 5:4.

В Горна Оряховица "Локо" откри резултата в 29-ата минута чрез Тихомир Кънев. В 69-ата минута Владимир Мичев изравни.

При дузпите Йордан Тодоров-Тъча пропусна първи за Монтана, но след него съотборниците му Владимир Мичев, Християн Попов, Борислав Балджийски и Георги Ангелов не сбъркаха. В герой на мача обаче се превърна вратарят Ивайло Василев, който отрази два удара на домакините, информира Гонг.

От 17,30 часа пък един срещу друг излизат "Берое" и "Черно море" в Стара Загора.