Намирате се в: Силистра / Новини / Спорт

"Левски" продължи с черните страници в юбилейния си сезон

София. "Сините" гонят антирекорд, какъвто досега не е виждан. От началото на сезона те породължават да са без победа у дома, този път те дори не успяха да стигнат и до точка.

"Лудогорец" натри носа на миналогодишния си съперник за титлата с 2:0. Тимът от Разград доказа, че си е взел поука от мачовете в евротурнирите през този сезон и показа как се печели мач с две положения.

В 15-тата минута гостите приспаха "сините" при корнер, домакините не успяха да реагират на заученото положение и Ешпиньо прати топката в мрежата зад Пламен Илиев.

"Сините" се поизнервиха, както и феновете им. Докато играчите на терена се чудеха как да върнат попадението, двама фенове се сбиха и бяха изведени извън трибуните на стадиона.

В 42-рата минута Мисиджан довърши "Левски", след като "Лудогорец" се възползва от грешка на Кевин Брю в средата на терена. Французинът логично не се появи след почивката, а промяната се оказа освежителна за състава на "Левски". "Сините" обаче така и не успяха да върнат един гол.

Собственикът на клуба Тодор Батков напусна бесен ложата и бе лаконичен: "Да си сядат на задниците и да работят".

"Обявиха ни война, която ние спечелихме", радваха се пък от управата на шампионите.