Постановка на "Литекс"! Взриви мача с "Левски"

Постановка на

"Литекс" уби футбола днес! Главният мениджър на тима Стойчо Стоилов извади отбора от терена малко преди края на първото полувреме на мача с "Левски" в София. Явно уплашен от очертаващата се загуба. Или пък изпълняващ предварителна постановка на  началниците си от Ловеч. Дори треньорът Люпко Петрович не издържа и се разплака. И отрече да има нещо общо с решението на Стоилов. Люпко искаше мачът да се доиграе.

В първата минута на продължението Рафа Перес нокаутира Мигел Бедоя с удар с глава и бе изгонен. За това нарушение пък "сините" получиха съвсем резонна дузпа. Стойчо Стоилов влезе на терена и извади "оранжевите". А мачът бе прекратен.

Резултат бе 1:0 в полза на "Литекс". Гостите бяха открили резултата в 20-ата минута с гол на Данило Асприля. Ловчанлии пък вече бяха останали с човек по-малко терена след като Бьорн Йонсен в 15-ата минута получи справедлив червен картон за поредица удари без топка срещу Михел Бедоя.

Главен съдия на двубоя е Георги Йорданов.