Извънредни новини

Две нули на "Славия" и "Черно море"

Две нули на

"Славия" и "Черно" завършиха 0:0 на столичния стадион "Овча купел" в мача от 21-ия кръг на А група. Така двата тима запазиха разликата от 6 точки по между си в класирането.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на Трифон Иванов, а малко преди неговия край гостите останаха с човек по-малко, тъй като Стенио си изкара червен картон за грубо влизане в краката на Димитър Пиргов.

Първото полувреме не предложи кой знае какво зрелище, докато след почивката зрителите видяха много пропуски и няколко изключително самопожертвователни намеси от Георги Петков, пише Гонг.

Разликата от 6 точки между съперниците в класирането се запази. "Славия" остава четвърти с 31 точки, докато "Черно море" е точно "белите" с 25.