Извънредни новини

"Левски" мина през "Несебър" и е на 1/4-финал за Купата

"Левски" спечели с 3:1 срещу "Несебър" и се класира за 1/4-финалите за Купата на България. "Сините" се представиха добре край морето и нанесоха първа загуба на домакините от началото на сезона.

Лидерът в Югоизточната В група отпада от надпреварата, след като в предния кръг успя да изхвърли "Пирин".

Головете в днешния мач паднаха за 20 минути преди почивката.

Резултатът откри Божидар Краев в 13-ата минута, Мигел Бедоя удвои в 27-ата, а отново Краев в 28-ата направи преднината за гостите класическа. Едно попадение в полза на "Несебър" върна Николай Костов в 32-ата минута. Повече голове не паднаха и така "Левски" продължи напред за Купата.

От 17,30 днес в друг мач "Локомотив" Пловдив приема "Монтана.

Утре пък са мачовете "Локомотив" Горна Оряховица - "Лудогорец" и "Берое" - Банско.