Извънредни новини

Лондон. Италия и Нигерия завършиха 2:2 в контролата между двата тима, която се проведе в Лондон, на стадиона на Фулъм - Крейвън Котидж.

Двубоят бе и с по-особено значение за наставника на "скуадра адзура" Чезаре Прандели. Това бе 50-и мач за спеца начело на тима, неговите футболисти обаче не успяха да го зарадват с успех.

Двубоят пък бе част от подготовката на двата тима за предстоящото Световно първенство в Бразилия догодина.

Джузепе Роси откри резултата в 12-ата минута, а Брайт Дайк и Шола Амеоби, съответно в 35-ата и 39-ата минута съотвориха пълен обрат за Нигерия. Емануеле Джакерини оформи крайното 2:2 в 47-ата минута.

В друга контрола Аржентина победи Босна с 2:0. И двата гола бяха дело на Серхио Агуеро.