Неприятен инцидент беляза победата на "Пирин" над "Черно море"

Неприятен инцидент беляза победата на

"Пирин" победи с 4:0 "Черно море" в Благоевград в мача от 19-ия кръг на А група. Неприятен инцидент пък беляза двубоя, но за щастие всичко приключи благополучно.

В началото на срещата след тежък сблъсък с Маркиньос играчът на гостите Стефан Станчев изпадна за кратко в безсъзнание. След няколко минути той се свести и бе откаран в болница. Първоначално се очакваше той да остане под лекарско наблюдение в следващите 24 часа, но в крайна сметка дори се завърна на стадион "Христо Ботев", за да изгледа оставащите минути от мача.

А той не се разви добре за "моряците", които инкасираха четири безответни гола. Янко Сандански откри резултата в 32-ата минута, а в самия край на първата част Тодор Траянов удвои преднината на домакините. Даниел Георгиев си вкара автогол в 48-ата минута, а крайният резултат оформи Мартин Тошев.

Въпреки победата "Пирин" остава последен в класирането с 13 точки. "Черно море" пък е 5-и с 25 точки.

В 16,30 часа днес пък "Берое" приема "Монтана" в предпоследен мач от кръга. В понеделник от 14,00 часа пък "Славия" е домакин на "Локомотив" Пловдив.