Намирате се в: Силистра / Новини / Спорт

ТК „ДЕМА“ награди своите шампиони

ТК „ДЕМА“  награди своите шампиони

София. Спортен клуб „ДЕМА" награди за втора поредна година по време на специално коледно тържество най-добрите си състезатели и треньори по тенис.

През изминалата 2013-те те спечелиха много и престижни титли. Момичетата до 14 г. се класираха първи в държавното отборно първенство. Състезателката на ТК „ДЕМА" Розалина Юсева спечели всички първенства и турнири през годината, а Ивайло Керемедчиев стана трети в ДП по единично.

Главният треньор Катя Брезина за втори път стана треньор на годината. За първи път беше номиниран най-успешен млад състезател на Клуба – Денислава Глушкова - на 9 години.

Младите тенисисти с най-големи успехи получиха паметни статуетки, а спонсорите от „Баболат" им подариха спортна екипировка със своята марка. На всички свои състезатели Спортен клуб „ДЕМА" осигури фирмени анцузи. Управителят на клуба Мариана Ненова поздрави присъстващите за третото място на СК „ДЕМА" от 123-те клуба в класификацията на Българска федерация тенис за 2013-а година и им пожела здрава и успешна Нова година. През тази година СК „ДЕМА" за 10-и пореден път бе домакин и на най-престижния турнир по тенис за ВИП личности в България - „Лидерите" на в. „Стандарт".