Бербатов на полуфинал за Купата на Гърция

Димитър Бербатов и неговият ПАОК се класираха за полуфиналите за Купата на Гърция. Българинът изигра цял мач за солунския тим в реванша от четвъртфиналите срещу "Паниониос", завършил 0:0 снощи. След равенството 1:1 в първия двубой селекцията на Игор Тудор продължава напред благодарение на гола си на чужд терен.

В Солун гостите от "Паниониос" бяха по-активни, но така и не успяха да стигнат до попадение.

Бербатов пък имаше удобна възможност да се разпише в 83-ата минута, но ударът му бе спрян. Българският нападател си изкара и жълт картон в 59-ата минута.

Напред за Купата продължават още Олимпиакос, Атромитос и АЕК.