След загубата от ЦСКА: Уволниха Петър Хубчев

Петър Хубчев вече не е старши-треньор на "Берое". Половин час след полунощ ръководството на старозагорския тим е уведомило наставника, че е уволнен. Причина за решението е ЦСКА - снощи "Берое" претърпя тежка домакинска загуба с 0:2 от армейците в първия полуфинален мач от турнира за купата на България, съобщава Спортал.

Все още не е ясно кой ще замени Хубчев начело на "Берое", но едно от спряганите имена е това на бившия наставник на армейците Стойчо Младенов.

Снощи ЦСКА шокира "Берое". Първият гол за "червените" вкара бившият играч на "заралии" Самир Аясс още в петата минута на празна врата. Второто попадение бе дело на Борис Галчев в 53-ата минута с глава.

Това беше шести пореден двубой за старозагорци у нас, в който те не печелят. За последно "заралии" удариха 3:1 "Пирин" в първия кръг от пролетния дял на "А" група.